Previous
Next

4 druhy Porto CRUZ - 4 láhve se zvýhodněním 300,- KČ

O celých 300,- Kč výhodnější sada obsahující Porto Cruz Tawny, Cruz Ruby a prémiové Cruz Ruby Reserve a Cruz 10YO. Udělejte si svou vlastní ochutnávkovou seanci!

1 254 Kč
včetně DPH
Skladem

Jakou dopravu Vám nabízíme?

Osobní odběr v Kladně: 0,- Kč | Zásilkovna: 75,- Kč | DPD: 160,- Kč

Objednejte ještě za 1 500,00 Kč a získáte dopravu zdarma

Porto Cruz Ruby 19% 0,75 L

Mladé červené portské víno krásné rubínové barvy. Elegantní květinový buket v sobě spojuje ovocné tóny a vnímavým konzumentům silně připomíná intenzívní aroma čerstvého červeného ovoce. 

Ovocně sladkou, svěží chuť CRUZ RUBY si nejlépe vychutnáte při pokojové teplotě jako aperitiv nebo ve spojení se sýry a čokoládovými dezerty.

Chuť, která nadchne ženy a gentlemany, kteří chtějí nadchnout ženy!

Porto Cruz Tawny 19% 0,75 L

V rudé barvě CRUZ TAWNY naleznete zářivé měďěné odlesky. Pro jeho vůni jsou typické stopy jahod a malin, stejně jako červené plody a sušené ovoce určuje jeho vyváženou chuť.

Běžně jej podávejte v pokojové teplotě, ale před večírkem se jej nebojte vychadit a servírovat na kostkách ledu!                                                                                                                    

CRUZ TAWNY je vyroben z červených odrůd vinných hroznů a než si najde cestu do své elegantní láhve stráví 4 roky zráním v dubových sudech.

Porto Cruz Ruby Reserve 19% 0,75 L

V chuti a vůni tohoto dokonalého blendu portských vín, z nichž některá jsou až 20let stařena v dubových sudech, poznáte tóny vlašských ořechů, sušeného ovoce, fíků s dotekem sladkého marcipánu.

Sklenka tohoto klenotu vás potěší jako relax po pracovním stresu nebo je skvělým doplňkem k pokrmům z vyzrálého masa, k sýrům nebo k ovoci.

Porto Cruz 10 yrs 19% 0,75 L

Jedinečná barva terakotových cihel. Jemná vůně sušeného ovoce azavařeniny z pomerančové kůry. Chuť po vlašském ořechu akořeněném kandovaném ovoci. To vše je GRAN CRUZ, 10 letýklenot, ze sklepů ve Vila Nova de Gaia.   

Dopřejte si jej z vinné sklenky třeba ve spojení s kachními prsy, foie gras nebo lahodnými dezerty. Už vám chybí jen výhled na řeku Douro a klenuté mosty malebného Porta…

0/5

Ladí spolu