Drink menu test

 
Přejete si mít ve svém podniku profesionálně vytvořené drink menu, vyrobené Vám na míru? Alkoholické, nealkoholické, teplé, studené, tradiční, neobvyklé.. takové nápoje najdete v našem drink menu. Vaši zákazníci je budou milovat.

Tato služba je především o individuálním přístupu - získáte nápojové menu, dle Vašeho výběru; přístup ke školiteli, který Vám vysvětlí přípravu a servis drinků, u kterých si nejste jistí; a rady při selekci nápojů a produktů, které k jejich přípravě potřebujete od našich obchodních zástupců.

Jak si objednat vlastní individuální drink menu?
1. Klikněte na tlačítko “Stáhnout formulář” níže a uložte si PDF do svého počítače
2. Projděte si celé Drink menu a zaškrtněte si drinky, které chcete mít ve svém indiviuálním menu (na konci PDF souboru si můžete zkontrolovat, co jste si vybrali).
3. Soubor PDF uložte, aby se v něm zachoval Váš výběr.
4. Napište nám email na adresu zanzibar@monin.cz a soubor PDF s Vaším výběrem dejte do přílohy. (Tip: soubor můžete dát komprimovat / dát do zipu pro snížení velikosti).
5. Ozve se Vám náš obchodní zástupce a dořeší s Vámi podrobnosti, abyste Vaše Drink menu měli přesně podle svých představ. Zároveň také zodpoví Vaše možné dotazy.

Technické informace
1) Formát: 210 mm x 148 mm
2) Max. počet fotek drinků na stránku jsou 4 (oboustranný tisk tedy max. 8 fotek na list)
3) Má-li menu vice jak 1 list používáme pro spojení listů kovovou kroužkovou vazbu.
4) Výroba drink menu je podmíněna odběrem zboží. 
 
Např. vybrali jste si 10 drinků - 1 fotka = 9 Kč = cena 90 Kč - vynásobeno počtem výtisků menu = částka, za kterou je potřeba odebrat naše zboží. 
 
Bližší informace obdržíte od našeho obchodního zástupce.
 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ZDE

 

Příklad Drink menu:

drink menu vzorove banner